Mereda internet

Infolinka

+420 313 100 100

Díky nejmodernějším technologiím v používaných bezdrátových zařízeních Vám můžeme nabídnout připojení od běžných rychlostí pro domácnosti až po garantované full duplexní spoje s přenosovou rychlostí do 1 Gbps.

Každého zákazníka evidujeme v dohledovém systému, kde je nepřetržitě sledována funkčnost připojení. Díky tomu jsme schopni velmi rychle reagovat na nenadálé události, a pokud nastanou, vyřešit je v extrémně krátkém čase.

Internet pro firmy

K připojení firem používáme garantované linky s dostupností 99,8 %, kvalitní point-to-point spoje na frekvencích 5 GHz, 10,5 GHz, 17GHz nebo v případě potřeby i na licencovaných pásmech, a to s rychlostí od garantovaných 50 Mbps do 1 Gbps. Pokud potřebujete 100% dostupnost, zajistíme Vám záložní připojení a navrhneme další řešení, která zajistí neohrožený provoz Vaší sítě. Výši zřizovacího poplatku i měsíčních paušálů pro firmy určujeme vždy až po prvotním místním šetření; záleží na konkrétních požadavcích zákazníka, rozsahu služeb, použité technologii a náročnosti připojení. Neváhejte nás kontaktovat.

Internet bytových domů

Domácnostem poskytujeme připojení k internetu optickým kabelem s rychlostí od 100 Mbps do 1Gbps. Užívejte si plné rychlosti při sledování on-line videí a stahování souborů! Cena za zřízení služby se pro domácnosti pohybuje zpravidla okolo 500 Kč bez DPH, měsíční paušál se liší podle dostupnosti lokality. Nechte si od našeho obchodního zástupce zaslat nezávaznou nabídku aktuálních tarifů pro Vaši lokalitu - vyplňte kontaktní formulář v sekci Kontakty nebo si o něj napište na info@mereda.cz. Veškeré potřebné zařízení držíme skladem, takže po podepsání smlouvy Vám garantujeme připojení služeb do následujícího pracovního dne.

Internet na chatu

Pro chataře máme speciální nabídku různých typů sezónního připojení, které umožňují využívat službu pouze v konkrétním období roku, kdy jezdíte na chatu. Po domluvě je pak možné službu dočasně zprovoznit i mimo sjednané období - stačí nám den předem zavolat.

Internet pro ISP

Nabízíme full duplex linky od 10 Mbps do 10 Gbps včetně last-mile nebo bez ní. Dostupnost téměř po celém území ČR. Zavolejte nám a nechte si vypracovat nabídku.

© 2013 MEREDA INTERNET s.r.o.